Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volver |
| Высота | 200 см |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 240 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | 16 кілець із пластику, шторка для ванни |
| Материал | PEVA |
| Наявність кілець | з кільцями |
| Размер | 240х200 см |
| Тип | Шторка для ванни |
- Цена: 405 ₴


