Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grad |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 180 мм |
| Количество в упаковке | 2 штуки |
| Материал | Базальтопластик |
| Особенности | зменшують і розподіляють навантаження під час будівельних і ремонтних робіт |
| Назначение | захист колінних суглобів від переохолодження і травм |
| Тип | Наколінники захисні |
| Толщина | 12 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Цена: 173 ₴


