Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Вес | 4.8 кг |
| Длина шины | 350 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Напряжение | 220 В |
| Особенности | Автоматичне змащування ланцюга, гальмо ланцюга |
| Мощность | 2000 Вт |
| Розташування двигуна в пилі | Поперечний (бічний) |
| Тип | Електропила |
| Тип питания | Від мережі 220В |
| Скорость вращения цепи | 13.5 м/с |
- Цена: 5 499 ₴


