Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Украина |
| Общие параметры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр шліфувального круга | 10 мм |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 100 мм |
| Мощность | 0.15 Квт |
| Размер | 235 х 190 х 160 мм |
| Тип | Побутовий |
| Товщина шліфувального круга | 3.2 мм |
| Частота холостого ходу | 7000 обертів/хв |
- Цена: 1 145 ₴


