Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Вес | 5.5 кг |
| Длина шины | 406 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Объем топливного бака | 500 мл |
| Особенности | Автоматичне змащування ланцюга, блокування кнопки увімкнення, гальмо ланцюга |
| Мощность | 3050 Вт |
| Мощность двигателя | 4.1 к.с. |
| Розташування двигуна в пилі | Поздовжнє (пряме) |
| Тип | Бензопила |
| Тип топлива | Суміш бензину з маслом |
| Скорость вращения цепи | 8500 об/хв |
- Цена: 3 799 ₴


