Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Вес | 6 кг |
| Длина шины | 400 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Объем масляного бака | 160 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напряжение | 220 В |
| Особенности | Автоматичне змащування ланцюга, блокування кнопки увімкнення, гальмо ланцюга |
| Мощность | 2600 Вт |
| Мощность двигателя | 3.53 к.с. |
| Розташування двигуна в пилі | Поздовжнє (пряме) |
| Тип | Електропила |
| Тип питания | Від мережі 220В |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения цепи | 13.1 м/с |
- Цена: 4 229,70 ₴


