Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Вес | 3.5 кг |
| Длина шины | 350 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Объем масляного бака | 110 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напряжение | 220 В |
| Особенности | Автоматичне змащування ланцюга, блокування кнопки увімкнення |
| Мощность | 1700 Вт |
| Мощность двигателя | 2.3 к.с. |
| Розташування двигуна в пилі | Поперечний (бічний) |
| Тип | Електропила |
| Тип питания | Від мережі 220В |
| Скорость вращения цепи | 13 м/с |
- Цена: 1 899 ₴


