Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 2.5 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид живлення | Мережевий |
| Максимальна глибина пропилу в деревині | 60 мм |
| Мощность | 600 Вт |
| Назначение | Професійний |
| Спосіб кріплення пилочки | Безінструментальна заміна |
- Цена: 3 379 ₴


