Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 94 см |
| Длина | 18 м |
| Цвет | Серебро |
| Особенности | захист від випадкового закривання, пластикові накладки, що захищають підлогу від подряпин |
| Размер | 178х112х56 см |
| Тип | Сушарка підлогова |
- Цена: 1 374 ₴


