Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 180 см |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полиэстер |
| Ширина | 180 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Колір уточнюйте |
| Комплектация | 12 кілець із пластику, шторка для ванни |
| Наявність кілець | з кільцями |
| Размер | 180х180 см |
| Тип | Шторка для ванни |
- Цена: 225,80 ₴


