Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurogold |
| Вес | 3.2 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 92 см |
| Цвет | Хром |
| Размер | Розмір у розкладеному вигляді: 180x55x92 см; розмір у складеному вигляді: 128x55x4 см |
| Тип | Сушарка підлогова |
- Цена: 435 ₴


