Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полипропилен |
| Объем | 90 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 75 см |
| Длина | 48 см |
| Цвет | Темно-серый |
| Наличие крышки | З кришкою |
| Назначение | для побутових відходів, для харчових відходів |
| Размер | 47x48x75 см |
| Тип | Бак сміттєвий |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина | 47 см |
- Цена: 1 307 ₴


