Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Высота | 11.5 см |
| Длина | 26 см |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 24.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Базальтопластик |
| Особенности | має кріплення для швабри з внутрішньої сторони |
| Размер | 26x24.5x11.5 см |
| Тип | Віджим для відра |
- Цена: 39 ₴


