Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Длина | 200 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | Оцинкованное |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Нагрузка | 40 кг |
| Назначение | для кріплення профілів CD 60/27 до стін або стелі |
| Тип | Подвес |
- Цена: 52,70 ₴


