Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сезим |
| Цвет | Зелёный |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная нагрузка | 3 т |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 кг |
| Высота | 90 мм |
| Внутрішній діаметр корпусу | 555±5 мм |
| Диаметр корпуса | 730±5 мм |
| Диаметр крышки | 610±5 мм |
| Материал | Полімерпіщаний |
| Особенности | на люк встановлюється два болти-шестигранника з ключем у комплекті |
| Тип | Люк каналізаційний |
| Форма | Круглая |
- Цена: 1 035,50 ₴


