Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Производительность мясорубки | 2 кг/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага м'ясорубки | 3.57 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість дисків м'ясорубки | 3 |
| Матеріал корпусу м'ясорубки | Пластик |
| Матеріал лотка м'ясорубки | Метал |
| Матеріал товкача м'ясорубки | Пластик |
| Насадки для м'ясорубки | Для ковбасних виробів, Для томатів/ягід, Для Кеббе |
| Особливості м'ясорубки | Захист від перевантаження. Решітки 3 мм, 5 мм, 7 мм. Реверс (зворотний хід). |
| Потужність м'ясорубки | 1800 Вт |
| Розмір м'ясорубки | 260х320х250 мм |
| Тип м'ясорубки | Електрична |
- Цена: 2 599 ₴


