Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Производительность мясорубки | 2 кг/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага м'ясорубки | 2.9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість дисків м'ясорубки | 3 |
| Матеріал корпусу м'ясорубки | Полікарбонат |
| Матеріал лотка м'ясорубки | Метал |
| Матеріал товкача м'ясорубки | Пластик |
| Насадки для м'ясорубки | Для фаршу, Для домашніх ковбас, Для кеббе та сосисок, Тертка-шатківниця |
| Особливості м'ясорубки | Решітки 3 мм, 5 мм и 7 мм. Металевий завантажувальний лоток. Реверс (зворотний хід). Захист від перегрівання. Тертка-шатківниця з 4 насадками. |
| Потужність м'ясорубки | 1800 Вт |
| Розмір м'ясорубки | 350х300х155 мм |
| Тип м'ясорубки | Електрична |
- Цена: 3 199 ₴


