Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Страна производитель | Китай |
| Производительность мясорубки | 1.9 кг/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага м'ясорубки | 4 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість дисків м'ясорубки | 3 |
| Матеріал корпусу м'ясорубки | Метал, пластик |
| Матеріал лотка м'ясорубки | Метал |
| Насадки для м'ясорубки | Для фаршу, Для домашніх ковбас, Тертка-шатківниця |
| Потужність м'ясорубки | 1600 Вт |
| Розмір м'ясорубки | 40.9х22.4х28 см |
| Тип м'ясорубки | Електрична |
- Цена: 3 999 ₴


