Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Материал корпуса | Пластик, Метал |
| Об'єм резервуара для макухи | 1.5 л |
| Об'єм ємності для соку | 0.5 л |
| Особенности | Автоматичне викидання м'якоті, Жолоб на ціле яблуко, Захист від перегріву, Система "крапля-стоп" |
| Мощность | 1000 Вт |
| Розмір (ДхШхВ) | 27x29x17.5 см |
| Тип | Відцентрова (центрифуга) |
- Цена: 1 799 ₴


