Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Производительность мясорубки | 1.7 кг/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість дисків м'ясорубки | 2 |
| Матеріал корпусу м'ясорубки | Пластик |
| Матеріал лотка м'ясорубки | Пластик |
| Матеріал товкача м'ясорубки | Пластик |
| Насадки для м'ясорубки | Для фаршу, Для домашніх ковбас, Для кеббе, Для томатів/ягід |
| Особливості м'ясорубки | Реверс (зворотний хід). Захист від перегрівання. |
| Потужність м'ясорубки | 1800 Вт |
| Розмір м'ясорубки | 300х380х225 мм |
| Тип м'ясорубки | Електрична |
- Цена: 2 520 ₴


