Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Z-Light |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Димерування | з димеруванням |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230V |
| Особенности | З пультом |
| Мощность | 48 W |
| Размер | 390х80 мм |
| Световой поток | 3840 Lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
| Тип лампы | Вбудований LED-модуль |
| Форма | Круглая |
- Цена: 1 109 ₴


