Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага сендвічниці | 1.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір сендвічниці | Чорний |
| Кількість випічки | 4 |
| Матеріал корпусу сендвічниці | Пластик |
| Особливості сендвічниці | Легка очистка поверхні для запікання. Індикатор готовності до приготування. Довжина проводу 75 см. Має замок на ручці для зручного зберігання. |
| Покрытие рабочей поверхности | Антипригарне покриття |
| Потужність сендвічниці | 700 Вт |
| Розмір сендвічниці | 110х260х260 мм |
- Цена: 499 ₴


