Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Объем чаши | 4 л |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари | книга рецептів, ополоник, зйомна чаша, мірна чаша, решітка для приготування на пару |
| Вага мультиварки | 2.4 кг |
| Отсрочка старта | Є |
| Дисплей | Є |
| Колір мультиварки | Бронзовий/Чорний |
| Матеріал мультиварки | метал + пластик |
| Потужність мультиварки | 860 Вт |
| Розмір мультиварки | 300х260х280 мм |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультиварка |
| Тип керування | Електронне |
| Чаша, покриття | антипригарне покриття |
- Цена: 1 999 ₴


