Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр конфорки | 19 см |
| Цвет | Сіро-чорний |
| Кількість конфорок | 1 |
| Особенности | Функція StayWarm: підтримання температури приготованих страв. Автоматичне визначення типу посуду. Таймер. Цифровий дисплей. |
| Мощность | 2000 Вт |
| Размер | 34х28х6.5 см |
| Тип | Электрическая |
| Управление | Сенсорное |
- Цена: 799 ₴


