Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Чорний зі сріблястим |
| Материал корпуса | Пластик, Метал |
| Особенности | автоцентрування, підігрівання, розморожування, знімний піддон для крихт, 7 режимів обсмажування |
| Мощность | 850 Вт |
| Размер | 292х166х196 мм |
| Тип | Тостер |
- Цена: 1 599 ₴


