Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenGard |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 67 кг |
| Количество мест | 3 |
| Максимальная нагрузка | 400 кг |
| Материал корпуса | Сталь |
| Матеріал тента | Тканина Оксфорд з вологовідштовхуючим покриттям |
| Матеріал чохлів | Тканина Бязь Голд |
| Наполнитель | Синтепон |
| Особенности | Антимоскітна сітка |
| Розмір (ДхШхВ) | 212х160х178 см |
| Тип | Гойдалка |
- Цена: 19 700 ₴


