Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GreenGard |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 61 кг |
| Количество мест | 3 |
| Максимальная нагрузка | 350 кг |
| Материал корпуса | Сталь |
| Матеріал тента | Тканина Оксфорд з вологовідштовхуючим покриттям |
| Матеріал чохлів | Тканина Бязь Голд |
| Наполнитель | Поролон |
| Особенности | Антимоскітна сітка |
| Размер | 212х160х178 см |
| Тип | Гойдалка |
- Цена: 19 500 ₴


