Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GreenGard |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 85 кг |
| Количество мест | 4 |
| Максимальная нагрузка | 450 кг |
| Материал корпуса | Сталь |
| Матеріал тента | Тканина Оксфорд з вологовідштовхуючим покриттям |
| Матеріал чохлів | Велюр |
| Наполнитель | Синтепон |
| Размер | 220х160х200 см |
| Тип | Гойдалка |
- Цена: 25 115 ₴


