Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Производительность мясорубки | 1.8 кг/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага м'ясорубки | 2.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість дисків м'ясорубки | 2 |
| Матеріал корпусу м'ясорубки | Метал, пластик |
| Матеріал лотка м'ясорубки | Пластик |
| Матеріал товкача м'ясорубки | Пластик |
| Насадки для м'ясорубки | Для фаршу, Для домашніх ковбас, Для кеббе та сосисок, Тертка-шатківниця |
| Особливості м'ясорубки | Решітка середня 5 мм. Решітка велика 7 мм. Барабан для шаткування скибочками. Барабан-тертка: великий. Барабан-тертка: дрібний. Реверс (зворотний хід). Захист від перегрівання. |
| Потужність м'ясорубки | 1800 Вт |
| Розмір м'ясорубки | 250х190х190 мм |
| Тип м'ясорубки | Електрична |
- Цена: 2 479 ₴


