Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові характеристики | габарити в складеному вигляді всього: 1120х600х80 мм, висота до сидіння: 350 мм |
| Каркас | Сталь |
| Цвет | Колір уточнюйте |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Материал | Oxford 600D із водовідштовхувальними властивостями |
| Размер | 840х560х940 мм |
| Розмір сидіння | 510х500 мм |
| Тип | Кресло |
- Цена: 1 191,80 ₴


