Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Высота | 26 см |
| Длина | 30 см |
| Цвет | Красный |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 10 л |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 29.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Базальтопластик |
| Наличие крышки | Без кришки |
| Назначение | для збирання овочів і фруктів, при виконанні ремонтних робіт, для прання, для садових потреб |
| Размер | 30х29.5х26 см |
| Тип | Відро |
- Цена: 137 ₴


