Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Вес | 2.78 кг |
| Длина шины | 305 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Объем масляного бака | 75 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | АКБ та зарядний пристрій у комплект не входять |
| Напряжение | 36 В |
| Особенности | Безщітковий двигун, плавний пуск, механічне гальмо ланцюга |
| Розташування двигуна в пилі | Поздовжнє (пряме) |
| Тип | Електропила |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения цепи | 12.5 м/с |
- Цена: 5 529 ₴


