Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dariana |
| Высота | 180 см |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Ширина | 180 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | 12 кілець із прозорого пластику, шторка для ванни |
| Наявність кілець | з кільцями |
| Особенности | водовідштовхувальне просочення, верхній край посилений подвійним загином |
| Размер | 180х180 см |
| Тип | Шторка для ванни |
- Цена: 392,90 ₴


