Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Димерування | з димеруванням |
| Цветовая температура | 3000-6500К |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230V |
| Особенности | Сім відділень та диспенсер для канцелярської клейкої стрічки |
| Мощность | 72 W |
| Размер | 500х90 мм |
| Световой поток | 5400 Lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
| Тип лампы | Вбудований LED-модуль |
- Цена: 1 974,80 ₴

