Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага кавоварки | 1.5 кг |
| Вид кавоварки | Крапельна |
| Види напоїв | Кава |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір кавоварки | Білий |
| Объем резервуара для воды | 1500 мл |
| Особливості кавоварки | Скляний кавник. Багаторазовий нейлоновий фільтр для кави. Мірна ложка. Протикрапельна система. Підігрівання кавника. Захист від перегрівання. Індикатор рівня води. |
| Потужність кавоварки | 1080 Вт |
| Розмір кавоварки | 330х190х205 мм |
| Тип | Кавоварка |
| Тип кави | Мелений |
| Управление | Кнопкове |
- Цена: 1 099 ₴


