Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 25.5 см |
| Длина | 30 см |
| Цвет | Голубой |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Объем | 12 л |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 22.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие крышки | Без кришки |
| Назначение | для збирання овочів і фруктів, при виконанні ремонтних робіт, для прання, для садових потреб |
| Размер | 30х22.5х25.5 см |
| Тип | Відро |
- Цена: 108,80 ₴


