Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Китай |
| Производительность мясорубки | 1.7 кг/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага м'ясорубки | 2.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість дисків м'ясорубки | 3 |
| Матеріал корпусу м'ясорубки | Метал, пластик |
| Матеріал лотка м'ясорубки | Пластик |
| Матеріал товкача м'ясорубки | Пластик |
| Насадки для м'ясорубки | Для фаршу, Для домашніх ковбас, Для кеббе та сосисок, Тертка-шатківниця |
| Особливості м'ясорубки | 3 решітки з отворами різного діаметра. 3 барабани: овочерізка, тертка/шатківниця. Ніж і шнек з високоякісної нержавіючої сталі. Захист двигуна від перевантаження. Гумові ніжки. Реверс (зворотний хід). |
| Потужність м'ясорубки | 1400 Вт |
| Розмір м'ясорубки | 280х135х240 мм |
| Тип м'ясорубки | Електрична |
- Цена: 3 799 ₴


