Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | діапазон кріплення від 0.5 мм до 6.5 мм |
| Назначение | для акумуляторного шуруповерта, для дриля |
| Тип | Патрон |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Тип хвостовика | HEX 1/4" |
- Цена: 303,80 ₴


