Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philco |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Міксер Насадки для збивання Насадки для замішування тіста Повітряний віночок |
| Особенности | Турборежим |
| Мощность | 450 Вт |
| Размер | 210х85х155 мм |
| Тип | Міксер |
- Цена: 1 559 ₴


