Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Димерування | з димеруванням |
| Цветовая температура | 3000-6500К |
| Материал | Метал, Полікарбонат |
| Напряжение | 160-265 V |
| Особенности | З пультом |
| Мощность | 120 W |
| Размер | 500х500х80 мм |
| Световой поток | 7000 Lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
| Тип лампы | Вбудований LED-модуль |
| Форма | Квадратная |
- Цена: 3 599 ₴


