-21%Плита пенополистирольная XPS 600x1200x40 (10) (0,288 м3) (7,2 м2)
- В наличии
- Код: 306274
148,20 ₴
116,90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Размеры | |
| Толщина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Полімер Акація |
| Применение | Для внутрішніх та зовнішніх робіт |
| Материал | Пенополистирол |
| Назначение | для утеплення зовнішніх стін, для утеплення внутрішніх стін, для термоізоляції, для утеплення підвальних приміщень |
| Размер | 600x1200 мм |
| Тип | Плита пінополістирольна |
| Ціна | Ціна вказана за 1 штуку |
| Плотность | 35-40 кг/м3 |
- Цена: 116,90 ₴

