Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saturn |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага кавоварки | 0,84 кг |
| Вид кавоварки | Крапельна |
| Види напоїв | Кава |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір кавоварки | Чорний |
| Объем резервуара для воды | 600 мл |
| Особливості кавоварки | Підігрів кавника, Індикатор рівня води, Крапля-стоп, Без дисплея |
| Потужність кавоварки | 650 Вт |
| Розмір кавоварки | 260х150х185 мм |
| Тип | Кавоварка |
| Тип кави | Мелений |
| Управление | Механическое |
- Цена: 629 ₴


