Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saturn |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный вес выпечки | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага хлібопечі | 5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір хлібопечі | Нержавіюча сталь із чорним |
| Комплектация | Хлібопіч, мірний стакан, мірна ложка |
| Кількість програм хлібопечі | 19 |
| Максимальний час установки таймеру | До 15 годин |
| Матеріал корпусу хлібопечі | Метал |
| Потужність хлібопечі | 550 Вт |
| Розмір хлібопечі | 302х240х355 мм |
| Тип керування | Електронне |
| Форма хліба | Прямокутна |
- Цена: 3 099 ₴


