Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saturn |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага чоперу | 1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір чоперу | Прозорий, зелений |
| Кількість швидкостей чопера | 1 |
| Матеріал корпусу чопера | Пластик |
| Матеріал чаші чопера | Пластик |
| Об'єм чаші чопера | 1,5 л |
| Особливості чопера | Дозволяє комфортно і без особливих зусиль нарізати овочі для салату, зробити м'ясний фарш, подрібнити цибулю і зелень, подрібнити горіхи. Можно використовувати для приготування пюре, збивання, змішування та колки льоду. |
| Потужність чопера | 400 Вт |
| Розмір чоперу | 208х165х285 мм |
| Тип | Подрібнювач |
- Цена: 1 099 ₴


