Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Свитязь |
| Вес | 5.5 кг |
| Длина шины | 400 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Объем масляного бака | 230 мл |
| Тип двигателя | Двухтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Объем топливного бака | 550 мл |
| Особенности | Антивібраційна система, ггальмо ланцюга, хромований циліндр, автоматична змазка ланцюга |
| Мощность | 3500 Вт |
| Мощность двигателя | 4.7 к.с. |
| Тип | Бензопила |
| Тип топлива | Суміш бензину з маслом |
- Цена: 2 699 ₴

