Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirius |
| Цвет свечения | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Обмін / повернення товару протягом 14 днів |
| Источник питания | Від мережі 220 В та від Power Bank |
| Источник света | Світлодіоди |
| Колір корпуса | Білий з блакитним |
| Мощность | 5 Вт |
| Размер | 145х370х145 мм |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Настольная лампа |
- Цена: 560 ₴


