Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Высота | 30 см |
| Длина | 33 см |
| Цвет | Голубой |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 18 л |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Базальтопластик |
| Наличие крышки | З кришкою |
| Назначение | для збирання овочів і фруктів, при виконанні ремонтних робіт, для прання, для садових потреб |
| Размер | 33х33х30 см |
| Тип | Відро |
- Цена: 174 ₴


