Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Высота | 22 см |
| Длина | 26.5 см |
| Цвет | Голубой |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 8 л |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Базальтопластик |
| Наличие крышки | Без кришки |
| Назначение | для збирання овочів і фруктів, при виконанні ремонтних робіт, для прання, для садових потреб |
| Размер | 26.5х26х22 см |
| Тип | Відро |
- Цена: 93 ₴


