Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 6 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Серебристый |
| Особенности | Планетарне обертання. Режим "пульс". Об'єм основної чаші 6 л, об'єм чаші блендера 1.5 л. |
| Мощность | 1500 Вт |
| Размер | 430х310х570 мм |
| Тип | Кухонна машина |
- Цена: 9 599 ₴


