Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Производительность мясорубки | 1.8 кг/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага м'ясорубки | 4.18 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість дисків м'ясорубки | 3 |
| Матеріал корпусу м'ясорубки | Метал, пластик |
| Матеріал лотка м'ясорубки | Метал |
| Матеріал товкача м'ясорубки | Пластик |
| Насадки для м'ясорубки | Для фаршу, Для домашніх ковбас, Для кеббе та сосисок, Тертка-шатківниця |
| Особливості м'ясорубки | Захист мотора від перегрівуМеталічна втулкаМеталічний лотокРеверсРучка для переноски |
| Потужність м'ясорубки | 1900 Вт |
| Розмір м'ясорубки | 200х280х500 мм |
| Тип м'ясорубки | Електрична |
- Цена: 2 399 ₴


